Чергову масштабну незаконну рубку дерев виявлено на Тернопільщині

Факт незаконної рубки дерев виявлено Державною екологічною інспекцією у Тернопільській області 27 серпня ц.р. під час проведення рейду зі здійснення контролю за незаконним використанням надр, об’єктів рослинного світу та боротьби з браконьєрством на території Білозірської сільської ради Лановецького району. Порушення встановлено у лісовому урочищі, яке знаходиться на землях згаданої сільської ради. Порушниками було зрізано цінні лісові породи: вікові дуби, буки, сосни та черешні, загальною чисельністю 54 штуки. Поруч з місцем незаконної рубки зафіксовано сліди заїзду техніки, якою імовірно було вивезено зрізану деревину.

Розрахована сума шкоди, заподіяна лісу, склала 259,1 тис.грн.

Вбачаючи у даному порушенні ознаки злочину, відповідальність за який передбачено ст. 246 Кримінального Кодексу України, матеріали справи направлено до Лановецького відділення поліції для вжиття заходів згідно з ст. 214 КПК України.

Додатково повідомляємо громадян, що адмінштрафи для громадян за незаконну рубку становлять 510-1020 грн., а для посадових осіб – 2550-5100 грн. Штрафи за вчинені кримінальні діяння становлять 17000-25500 грн., на територіях чи об’єктах ПЗФ штрафи - 25500-34000 гривень. У разі заподіяння тяжких наслідків для лісу порушники можуть бути позбавлені волі на термін від п’яти до семи років.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення