З 1 квітня стартує операція «Нерест»

На виконання наказу Державної екологічної інспекції України від 23 березня 2021 року №167, з метою посилення заходів державного нагляду (контролю) з попередження та виявлення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства у період нересту риби в 2021 році, з 01 квітня по 10 червня в межах Тернопільської області проводитиметься операція «Нерест». Протягом цього часу держінспектори з охорони навколишнього природного середовища у складі оперативних груп по боротьбі з браконьєрством здійснюватимуть посилений контроль за використанням водних живих ресурсів.

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області попереджає, що за порушення «Правил любительського та спортивного рибальства» передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Крім того порушники будуть змушені відшкодувати шкоду завдану рибним ресурсам.

Зазначимо, що весняно - літню заборону на лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах Тернопільської області в 2021 році встановлено відповідно до наказу Управління державного агентства рибного господарства у Тернопільській області від 18 березня 2021 року №06. Ним також передбачено, що любительське рибальство в нерестовий період дозволяється на спеціально визначених ділянках водойм однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом і тільки з берега. Детальніше з переліком місць, де дозволено любительське рибальство, можна ознайомитися за посиланням.

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області закликає дотримуватись встановлених норм законодавства під час нерестової заборони і терміново повідомляти про виявлені порушення за тел. (0352) 25-95-82.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення