Порушення на території природно-заповідного фонду: викрито незаконний вилов риби

Працівники Державної екологічної інспекції у Тернопільській області продовжують здійснювати рейдові заходи з метою виявлення та припинення порушень природоохоронного законодавства.

Під час чергового заходу в межах гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Серетський» поблизу сіл Кобзарівка та Глядки інспекторами спільно з працівниками сектору водної поліції Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області виявлено двох порушників:

·        один громадянин здійснював вилов риби вудкою в забороненому місці – на зимувальній ямі;

·        інший – ловив рибу із застосуванням забороненого знаряддя лову –  ставної сітки.

Такі дії є грубим порушенням правил рибальства та режиму охорони територій природно-заповідного фонду.

На місце події викликано слідчо-оперативну групу Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області для встановлення осіб правопорушників та оформлення відповідних матеріалів.

Загальна сума завданих збитків становить 40 644 грн.

Державна екологічна інспекція у Тернопільській області наголошує: контрольні заходи на територіях природно-заповідного фонду та водоймах області триватимуть і надалі, а винні особи будуть притягнуті до відповідальності.

Також нагадуємо, що наразі діє заборона на риболовлю у зимувальних ямах до початку весняно-літнього нерестового періоду. Перелік зимувальних ям доступний за посиланням: https://trn.darg.gov.ua/files/16/nakaz_perelik_25-26.PDF

Закликаємо громадян дотримуватися вимог природоохоронного законодавства та не залишатися байдужими до збереження водних біоресурсів!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці