Протягом нерестового періоду екоінспектори ДЕІ у Тернопільській області виявили майже сотню порушень

Підбиваємо підсумки заходів державного контролю, вжитих в рамках щорічної природоохоронної операції «Нерест». Упродовж нерестового періоду інспектори провели 30 заходів, спрямованих на запобігання адміністративним правопорушенням у сфері охорони, використання та відтворення водних біоресурсів, у ході яких зафіксовано 98 порушень природоохоронного законодавства.

Зокрема, складено 94 протоколи про адміністративні правопорушення:

90 протоколів за частиною 3 статті 85 КУпАП (порушення правил рибальства);

1 протокол – за статтею 87 КУпАП (порушення вимог щодо охорони середовища перебування диких тварин);

3 протоколи – за статтею 91 КУпАП (порушення правил охорони і використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду).

​​Загальна сума збитків та адміністративних стягнень за вчинені порушення склала 337 222 грн.

​Попри завершення нерестового періоду, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Тернопільської області продовжують проводити рейдові заходи з метою охорони довкілля від браконьєрів.

Тож вкотре нагадуємо, що у відповідності до Правил любительського рибальства, дозволено вилов водних біоресурсів вудками та спінінгами усіх видів з використанням штучної або природної принади із загальною кількістю гачків, що не перевищує сім одиниць на одного рибалку.

Разом з тим, не слід забувати про дозволену добову норму вилову риби становить – 3 кг та 1 шт. – трофей, раків – 30 шт. Заборона ж на вилов водних біоресурсів з числа видів, занесених до Червоної книги України діє постійно.

Закликаємо дотримуватись встановлених обмежень, відповідально ставитись до природних ресурсів та не забувати про техніку безпеки на воді!

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці